ساخت حساب کاربری - سایت ساز کانی وب

1
2
3
4
5
6

شرایط استفاده

لطفا قبل از استفاده از سرویس کانی وب توافق نامه ی استفاده از خدمات ما را به دقت مطالعه کنید.


وارد کردن مشخصات

در این مرحله مشخصات فردی خود را وارد کنید. لطفا اطلاعات را صحیح و با دقت وارد کنید.


تایید مشخصات

لطفا مشخصات وارد شده را بررسی کنید، آدرس ایمیل و شماره ی موبایل بسیار مهم می باشند.


پایان عضویت
عضویت شما در کانی وب تکمیل شد، کافی است حساب کاربری را از طریق ایمیل فعال سازی کنید.
سوال دارید؟ همین الان با پشتیبانی تماس بگیرید.
۰۸۳-۳۸۳۹۶۹۰۱

عضویت رایگان در کانی وب

به سیستم سایت ساز کانی وب خوش آمدید! این بخش به شما کمک می کند تا به سادگی و به صورت مرحله به مرحله، اطلاعات لازم را وارد کرده و سایت جدید خود را ایجاد کنید. لطفا اطلاعات را حتما به صورت صحیح و بدون اشکال وارد کنید.

اگر به سوال یا مشکلی برخوردید، می توانید از طریق دکمه ی گوشه ی سمت راست پایین این صفحه یا با استفاده از تلفن، با کارشناسان ما گفتگو کنید.

شروع عضویت

نکته: اگر قبلا در کانی وب ثبت نام کرده بودید، به خاطر داشته باشید که می توانید در یک حساب کاربری هر تعداد وب سایت که تمایل دارید ایجاد کنید. برای استفاده از حساب قبلی، لطفا وارد سایت شده و یا در صورت فراموش کردن رمز عبور از گزینه ی رمز عبور خود را فراموش کرده ام استفاده کنید.

توافق نامه ی کانی وب

به نام خدا

۱ - کانی وب ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشوری و بین المللی را در نظر داشته باشند تا از این جهت برای کانی وب و یا صاحب وب سایت مشکلی به وجود نیاید.

۲ - کانی وب جهت تامین نیازهای مالی خود، ممکن است در سایت های نسخه ی رایگان، اقدام به نمایش آگهی کند. در آینده جهت حذف آگهی ها می توانید در صورت تمایل، حساب خود را ارتقا دهید.

۳ - اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیل های ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار داده نخواهد شد، مگر با حکم مراجع انتظامی یا قضایی.

۴ - سایت هایی که اقدام به انتشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران، ادیان، اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد.

۵ - سایت کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت، هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند برخورد و اکانت آن ها مسدود خواهد شد.

۶ - در جهت حفظ منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوءاستفاده سایت های آزمایشی و غیرفعال و بدون محتوا حذف خواهد شد و در صورتی که مدیر سایت تا مدت حداقل 4 ماه در کنترل پنل خود لاگین نشود اکانت وی مسدود خواهد شد.

۷ - سایت هایی که اقدام به ترویج خشونت یا موارد مشابه نمایند و یا منافع سایر سایت های استفاده کننده از سرویس را به نوعی به خطر بیندازند، بنابر تصمیم مدیریت بدون اطلاع قبلی مسدود خواهند شد.

۸ - از سرویس های کانی وب با مسئولیت خودتان استفاده می کنید و کانی وب هیچ گونه مسئولیتی در برابر هر نوع خسارت، ضررهای مالی، مشکلات در تجارت و از بین رفتن اطلاعات نخواهد داشت حتی اگر این موارد به دلیل تغییر سیاست های ما باشد.

۹ - هر شب یک Back Up کامل از کلیه ی سایتها گرفته می شود. علاوه بر این نسخه های هفتگی و ماهانه از این Back Up بر روی همان سرور و یک نسخه Back Up هفتگی بر روی یک سرور دیگر ذخیره می شود. در خصوص درستی و کامل بودن این Back Up هیچ گونه تضمینی وجود ندارد. تهیه ی نسخه ی پشتیبان فقط در جهت نگهداری سرورها و استفاده از آن ها در هنگام حوادث پیش بینی نشده انجام می گیرد. گرفتن Back Up از اطلاعات خاص و یا گرانبهای یک سایت که حساسیت بالایی دارد، وظیفه ی خود کاربر است.

۱۰ - در صورت دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، کانی وب موظف است سایت شما را مسدود کند! برای جلوگیری از چنین مواردی بهتر است سایت خود را داخل پایگاه ساماندهی وب سایت های ایرانی ثبت کنید تا قبل از مسدودسازی تذکر دریافت کنید.


قبول شرایط توافق نامه و ادامه
بازگشت

مشخصات فردی

اطلاعات فردی مدیر کل سایت را در زیر وارد کنید:
بازگشت
مرحله ی بعد

لطفا اطلاعات زیر را بررسی کرده و از صحت آن ها اطمینان حاصل کنید:

نام:
نام خانوادگی:
تاریخ تولد: //
جنسیت:
نام کاربری:
محل سکونت: -> ->
مشخصات مهم:
آدرس ایمیل:
شماره ی موبایل:

ابتدا جهت تایید امنیتی بر روی مربع سمت راست جعبه ی رو به رو کلیک کنید؛ سپس با کلیک بر روی «تایید و انجام عضویت» یک ایمیل جهت فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد.
  بازگشت و اصلاح اطلاعات
  تایید و انجام عضویت

تقریبا تموم شد! حساب کاربری ساخته شد ...

عزیز، از اینکه در سایت ساز کانی وب ثبت نام کردید متشکریم. مشخصات شما در سیستم ثبت شده است و ما برای فعال سازی حساب کاربری، یک ایمیل به آدرس ارسال کردیم؛ می توانید با استفاده از لینک داخل ایمیل حساب کاربری را فعال سازی کنید و بعد از آن وارد سیستم شده و یک وب سایت جدید بسازید ...

ورود به و تایید حساب کاربری

نکته: اگر ایمیل در صندوق ورودی (Inbox) نبود، بخش هرزنامه یا Spam را هم چک کنید.
فراموش نکنید در صورت بروز هر نوع مشکل یاسوال، می توانید در ساعات اداری با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. شماره ی تلفن بخش پشتیبانی در کنار همین صفحه و همین طور داخل سایت کانی وب نوشته شده است.