مطالب نوشته شده توسط «امیر میرمعینی»

آخرین اخبار و رویدادها در مورد سایت ساز کانی وب

مقایسه ی سایت ساز کانی وب با قرارداد ها و شرکت های طراحی سایت

مقایسه ی سایت ساز کانی وب با قرارداد ها و شرکت های طراحی سایت قبل از ظهور سیستم های سایت ساز، همه ی افراد برای ساخت وب سایت یا طراحی سایت با افراد متخصص یا یک شرکت طراحی سایت قرارداد می بستند. تفاوت این دو روش در چیست؟ چه موقع باید از کدامیک استفاده کنید؟ هزینه، مهمترین فاکتور استفاده از سایت ساز یک قیمت مشخص دارد، اما خدمات شرکت های طراحی از چندین برابر ا...

 ادامه ی مطلب

مقایسه ی سایت ساز کانی وب با سیستم های مدیریت محتوا مانند Wordpress، Joomla یا Drupal

مقایسه ی سایت ساز کانی وب با سیستم های مدیریت محتوا مانند Wordpress، Joomla یا Drupal CMS یا سیستم مدیریت محتوا، برنامه های کامپیوتری ای است که با نصب بر روی یک رایانه ی سرویس دهنده (سرور)، در قالب یک پنل مدیریتی تحت وب، امکان انتشار و مدیریت محتوا بر بستر وب سایت را فراهم می کنند. وقتی برای طراحی سایت از CMS استفاده می کنید دیگر نیازی به کد نویسی کل سایت ندارید. شرکت های مختلف س...

 ادامه ی مطلب

کانی وب، بستری حرفه‌ای برای توسعه‌ی وبسایت

کانی وب، بستری حرفه‌ای برای توسعه‌ی وبسایت مصاحبه‌ی امیر میرمعینی بنیان‌گذار سایت ساز کانی وب با اکوموتیو

 ادامه ی مطلب

قرار دادن ویدیو در وبسایت با یک کلیک!

قرار دادن ویدیو در وبسایت با یک کلیک! اگر تا به حال برای قرار دادن ویدیو در وبسایتتان مجبور بودید ابتدا آن را در سایت دیگری مثل آپارات آپلود کرده و سپس کد آن را در ویرایشگر کانی وب قرار دهید، از امروز به بعد می‌توانید به صورت مستقیم ویدیو را در سایت خود آپلود کنید.

 ادامه ی مطلب

چرا با وجود شبکه‌های اجتماعی داشتن وب‌سایت ضروری است؟

چرا با وجود شبکه‌های اجتماعی داشتن وب‌سایت ضروری است؟ دنیای دیجیتال و چشم انداز آنلاین به سرعت در حال تغییر است، شبکه‌های اجتماعی جدید و اپلیکیشن‎‌ها روزانه تغییر می‌کنند. به هر حال پیشرفت شبکه‌های اجتماعی سریع تر از همیشه اتفاق می‌افتد و این به معنی نیست که وب‌سایت‌ها بی اهمیت شده‌اند، مهم‌تر از همیشه هستند اما هدف آن‌ها تغییر کرده است.

 ادامه ی مطلب

راه‌های افزایش بازدید وب‌سایت‌های کسب‌وکار

راه‌های افزایش بازدید وب‌سایت‌های کسب‌وکار داشتن وب‌سایت برای هر کسب و کاری چه کوچک و چه بزرگ بسیار لازم است. اما باید توجه کنید که وب‌سایت شما ابتدا باید دیده شود و میزان بازدید آن بالا رود تا بتوانید فروش خود را نیز افزایش دهید.

 ادامه ی مطلب

۲۱ راه افزایش بازدید وب‌سایت

۲۱ راه افزایش بازدید وب‌سایت مدیران وب سایت‌ها بیشتر از هرچیزی به کاربران بیشتر و افزایش ترافیک وب‌سایت نیاز دارند. در این مقاله راه‌های افزایش بازدید سایت را بررسی می...

 ادامه ی مطلب

۱۱ دلیل لزوم وبسایت برای کسب و کارهای کوچک

۱۱ دلیل لزوم وبسایت برای کسب و کارهای کوچک اگر یک کسب و کار کوچک دارید که علاقه مند به رشد نام تجاری آن (برندسازی) هستید، باید یک وبسایت داشته باشید. این روزها ساخت یک وبسایت بیزینسی یا فروشگاه الکترونیک راحت تر از همیشه است.

 ادامه ی مطلب

فرم‌ساز کانی وب

فرم‌ساز کانی وب تا حالا به داشتن یک فرم نظرسنجی در سایت خود فکر کرده اید؟ صاحب یک کسب و کار هستید؟ نیاز به دریافت اطلاعات از مشتریان یا کاربران سایت دارید؟ فرم ساز کانی وب تمامی نیازهای شما را برطرف می کند.

 ادامه ی مطلب

چرا محتوا برای بالارفتن رتبه در موتورهای جستجو و SEO مهم است؟

چرا محتوا برای بالارفتن رتبه در موتورهای جستجو و SEO مهم است؟ پیوند بین محتوا و SEO می تواند هر سایتی را در بالای رتبه بندی موتورهای جستجو قرار دهد و این زمانی اتفاق می افتد که محتوا در بهترین حالت خود باشد. چرا که وقتی در بدترین حالت خود قرار بگیرد، باعث به وجود آمدن جریمه های گوگل می شود که جبران و بهبود آن ها تقریبا غیر ممکن است.

 ادامه ی مطلب

آموزش ارسال مدارک برای ثبت دامنه در ایرنیک

آموزش ارسال مدارک برای ثبت دامنه در ایرنیک گاهی ایرنیک برای ثبت دامنه های ملی برای کاربران ایمیل درخواست ارسال مدارک را می فرستد. اما نه همیشه! برخی از دامنه ها که دارای اسامی خاصی هستند که در صورت اقدام نکردن کاربر درخواست ثبت دامنه لغو و دامنه ی مورد نظر برای عموم آزاد خواهد شد.

 ادامه ی مطلب

بازاریابی محتوا برای کسب و کارهای کوچک

بازاریابی محتوا برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی یک کمپین بازاریابی موفق هدف هر کسب و کار کوچکی است که می خواهد به رشد و ساخت یک پایگاه جامع مشتری بپردازد. بدون یک بازاریابی موثر و هدفمند شانسی برای داشتن مشتریان درست و یک کسب و کار آینده دار (بلند مدت) وجود ندارد.

 ادامه ی مطلب

فناوری ویرایشگر قالب اختصاصی کانی وب

فناوری ویرایشگر قالب اختصاصی کانی وب حتما تا حالا به این مسئله برخورد کردهاید که هر بار برای تغییر قالب سایت باید مشاهده ی سایت را بزنید. حتی اگر تغییر کوچکی باشد! به نظر خسته کننده و زمان بر می آید!

 ادامه ی مطلب

ویرایشگر محتوای جدید به کانی وب اضافه شد!

ویرایشگر محتوای جدید به کانی وب اضافه شد! سایت ساز کانی وب همچنان به ارائه‌ی ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیز ادامه می‌دهد و به طور مداوم در حال تغییر می‌باشد. در ادامه‌ی این تغییرات، ویرایشگر محتوای جدیدی به سیستم اضافه شده است.

 ادامه ی مطلب

هزاران تصویر آماده‌ی رایگان

هزاران تصویر آماده‌ی رایگان می‌توانید از بین صدها هزار عکس با موضوعات مختلف برای محتوای سایت خود عکس انتخاب کنید.

 ادامه ی مطلب