مطالب نوشته شده توسط «امیر میرمعینی»

آخرین اخبار و رویدادها در مورد سایت ساز کانی وب

ویرایشگر محتوای جدید به کانی وب اضافه شد!

ویرایشگر محتوای جدید به کانی وب اضافه شد! سایت ساز کانی وب همچنان به ارائه‌ی ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیز ادامه می‌دهد و به طور مداوم در حال تغییر می‌باشد. در ادامه‌ی این تغییرات، ویرایشگر محتوای جدیدی به سیستم اضافه شده است.

 ادامه ی مطلب

هزاران تصویر آماده‌ی رایگان

هزاران تصویر آماده‌ی رایگان می‌توانید از بین صدها هزار عکس با موضوعات مختلف برای محتوای سایت خود عکس انتخاب کنید.

 ادامه ی مطلب

برچسب‌گذاری در سایت

برچسب‌گذاری در سایت وقتی یک وب‌سایت بزرگ را به وجود می‌آورید، لازم است سازمان‌یافته و منظم باشد. وب‌سایت منو دارد ولی هرگز نمی‌توانید مانند برچسب‌ها از زوایای دیگر به آن نگاه کنید. بازدیدکننده‌ها می‌توانند برچسب‌ها را ببینند و محتوای مورد نظر خود را دقیقا پیدا کنند.

 ادامه ی مطلب

چهار قالب به قالب‌های کانی وب اضافه شد!

چهار قالب به قالب‌های کانی وب اضافه شد! قالب‌های اپلیکیشن، آسمان، رویداد و قانون هم مثل سایر قالب‌های کانی وب با استاندارهای جهانی طراحی شده‌اند.

 ادامه ی مطلب

۶ مزیت بازاریابی ایمیلی

۶ مزیت بازاریابی ایمیلی بیش از 34 % مردم در سراسر جهان از ایمیل استفاد می‌کنند. این رقم در حدود 2.5 میلیارد نفر است که در حال افزایش می‌باشد. حدود 196 میلیارد ایمیل در روز فرستاده می‌شود که از این 196 میلیارد 109 میلیارد در حوزه‌ی کسب و کار است.

 ادامه ی مطلب

سئوی خارجی سایت

سئوی خارجی سایت سئوی خارجی سایت یا off-page seo به مجموعه‌ای از اقدامات انجام گرفته در خارج از وب سایت گفته می‌شود که منجر به افزایش رتبه‌ی سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) و افزایش ترافیک ورودی به سایت می‌شود.

 ادامه ی مطلب

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یا Social Media Marketing، نوعی از بازاریابی اینترنتی محسوب می‌شود که شامل ایجاد و به اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی برای دست‌یابی به اهداف و برندسازی کسب و کار است.

 ادامه ی مطلب

محتوای تازه! سوخت مناسب بازاریابی مدرن

محتوای تازه! سوخت مناسب بازاریابی مدرن محتوای تازه! یک سوخت مناسب برای استراتژی‌های بازاریابی مدرن و آنلاین محسوب می‌شود. چه هدف شما این باشد که ترافیک بیشتری را از طریق جستجوگرها یا رسانه‌های اجتماعی به سمت سایت خود روانه کنید، چه بخواهید تبدیل بیشتری در سایت خود انجام دهید.

 ادامه ی مطلب

آموزش اضافه کردن کد در ویرایشگر

آموزش اضافه کردن کد در ویرایشگر همان‌طور که می‌دانید ابزارهایی مانند گالری، فروم‌ها و... وجود دارند که جهت استفاده از آن‌ها می‌توانید کدشان را در قالب مورد استفاده‌ی خود در سیستم کانی وب قرار دهید. ویرایشگر کانی وب این امکان را برای کاربران خود ایجاد کرده است. در این آموزش قصد داریم چگونگی اضافه کردن کد را توضیح دهیم.

 ادامه ی مطلب

چگونگی اضافه کردن کد به قالب

چگونگی اضافه کردن کد به قالب در سیستم کانی وب می‌توانید کدهایی که لازم می‌دانید را به قالب اضافه کنید. که البته کدهایی که در این بخش وارد می‌کنید، به طور خودکار در تمام صفحات سایت به جز صفحات خام و یا فایل‌های HTML ای که در بخش مدیریت فایل‌ها قرار می‌دهید اضافه خواهند شد.

 ادامه ی مطلب

سئو چیست/ آموزش سئوی داخلی سایت

سئو چیست/ آموزش سئوی داخلی سایت لغت SEO مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو به منظور افزایش بازدید یک صفحه‌ی وب و درنتیجه افزایش رتبه‌ی سایت می‌باشد. در ادامه تکنیک‌هایی را برای بهبود سئوی سایت ذکر خواهیم کرد.

 ادامه ی مطلب

تعریف DNS

تعریف DNS DNS مخفف Domain Name System (ساناد، سامانه‌ی نام دامنه) می‌باشد. بدون DNS سیستم اینترنت از بین می‌رود. این سیستم تبدیل کننده‌ی آدرس IP به نام دامنه و حروفی است که برای انسان قابل خواندن و درک است.

 ادامه ی مطلب

Web Caching

Web Caching یک دستگاه سخت افزاری یا برنامه‌ی نرم افزاری برای ذخیره‌ی موقت دیتا است که می‌تواند از درخواست‌هایی که قبلا برای خودش ذخیره کرده بود استفاده کند به جای اینکه از سرور اصلی دوباره درخواست کند.

 ادامه ی مطلب

ایجاد محیطی امن برای کاربران با گواهینامه‌ی SSL

ایجاد محیطی امن برای کاربران با گواهینامه‌ی SSL یکی از مهم‌ترین اجزای کسب و کار آنلاین، ایجاد یک محیط امن است که مشتریان بتوانند به آن اعتماد کنند. سرویس SSL یک تکنولوژی امنیتی استاندارد برای سازمان‌دهی یا انتقال داده ها به صورت رمزگذاری شده بین سرور و کلاینت می‌باشد.

 ادامه ی مطلب

تفاوت‌های پیج‌ استاتیک با داینامیک

تفاوت‌های پیج‌ استاتیک با داینامیک پیج‌های استاتیک یا ایستا، پیج‌هایی هستند که نیاز به تغییر ندارند، صفحات HTML هستند که ساختار و محتوای وب را تعریف می‌کنند. اما پیج‌های داینامیک یا پویا، صفحات PHP و یا ASP.NET هستند که توسط برنامه وب تولید می‌شوند.

 ادامه ی مطلب