ساخت سایت خبری یا وبلاگ

ساخت سایت خبری با سایت ساز کانی وب! طراحی سایت خبری بدون نیاز به تخصص و با امکانات فوق العاده

طراحی سایت خبری یا وبلاگ

طراحی سایت خبری برای اطلاع رسانی در دنیای امروز ضروری است! بسیاری از افراد، موسسات، شرکت ها یا ارگان های دولتی برای توزیع اخبار و ارتباط با مخاطبانشان، در کنار شبکه های اجتماعی به ساخت سایت خبری یا راه اندازی وبلاگ رو می آورند. یک سایت خبری خوب معمولا امکانات زیر را دارد:

  • ارسال مطالب غنی شده با انواع رسانه مانند فیلم، عکس و ...
  • بهینه برای موتور های جستجو جهت در نتایج جستجوی گوگل
  • وجود انواع آرشیو موضوعی، نویسنده، برچسب و ... برای نمایش اخبار سایت
  • امکان کنترل بر روی ظاهر سایت و نحوه ی نمایش اخبار بر خلاف شبکه های اجتماعی
  • سازگار با موبایل، تبلت و انواع دستگاه ها

امکانات سایت ساز کانی وب برای ساخت سایت خبری:

سایت ساز کانی وب یکی از بهترین ابزار های آنلاین برای ساخت سایت بدون تخصص برنامه نویسی می باشد! طراحی سایت خبری در سایت ساز کانی وب، ساده و بی دردسر است و از طرفی کنترل سایت کاملا دست خودتان می باشد و می توانید از مجموعه ی وسیعی از امکانات بدون هزینه های اضافی برای انتظار محتوا یا اخبار مورد نظرتان بر بستر وب یا موبایل استفاده کنید.

ابزار های اختصاصی برای سایت های خبری:

کسب درآمد از اینترنت از طریق فروش محتوا یا فایل نیاز به ابزار ویژه دارد! سایت ساز کانی وب مجموعه ی ابزار مناسبی را برای ساخت سایت محصولات دیجیتال در اختیار شما قرار می دهد تا بدون دردسر و نیاز به تخصص، طراحی سایتتان را کامل کنید.

برخی نمونه های طراحی سایت خبری

شرکت ها و کسب و کار های زیادی به سایت ساز ما برای ساخت سایت اعتماد کرده اند، در زیر لیست برخی از مشتریان را مشاهده می کنید:

چرا باید سایت ساز کانی وب را بخرید؟

روش های مختلفی برای طراحی سایت شناخته شده است! اما چرا شما باید سایت ساز کانی وب را برای این کار انتخاب کنید؟ برای مقایسه ی خدمات ما با دو روش معمول ساخت وب سایت بر روی دکمه ی سبز رنگ در گزینه های رو به رو کلیک کنید:

مقایسه با شرکت های طراحی سایت

روش سنتی طراحی سایت شامل عقد یک قرارداد ساخت سایت با افراد یا شرکت های طراحی سایت است! این روش برای اکثر کاربرد های معمولی کسب و کار، هزینه ی زیاد و معایبی به همراه دارد.

کانی وب یا شرکت های طراحی سایت

مقایسه با وردپرس، جوملا یا دروپال

سایت های زیادی با وردپرس یا سایر سیستم ها مدیریت محتوا ای که نامشان را شنیده اید، ساخته شده اند؛ اما چرا و در چه شرایطی باید به جای استفاده از این سیستم ها کانی وب را انتخاب کنید؟

کانی وب یا سیستم های مدیریت محتوا

همین الان طراحی سایت خود را شروع کنید

15 روز رایگان از سایت ساز کانی وب استفاده کنید و یک سایت حرفه ای بسازید!

ساخت رایگان وبسایت