ساخت سایت شرکتی و کسب و کار

با کانی وب می‌توانید برای کسب وکار خود به سادگی یک وب سایت راه‌اندازی کنید.

سایت ساز کانی وب دارای بهترین امکانات برای راه‌اندازی سایت‌های شرکتی، موسسات و سازمان‌ها

هر کسب و کاری نیاز به یک سایت حرفه‌ای دارد!

داشتن یک وب سایت خوب باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما می‌شود؛ روزبه‌روز بر تعداد کاربران اینترنت افزوده می‌شود و فعالیت مناسب در اینترنت یکی از دغدغه‌های تمام کسب و کار هاست! سایت ساز کانی وب مجموعه‌ی امکانات وسیعی را برای شما فراهم کرده تا با کمترین هزینه سایت خود را راه‌اندازی کنید و به سرعت مورد بهره‌برداری قرار دهید.
قالب‌های شرکتی، تجاری و رسمی

ظاهر سایت شما اولین چیزی است که مخاطب مشاهده می‌کند، کانی وب مجموعه‌ی قالب‌های اختصاصی را برای موسسات، کسب و کارها و سایت‌های تجاری به شما ارائه می‌کند.

فرم تماس با ما
با استفاده از فرم تماس با ما مخاطبان شما می‌توانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند و انواع سفارش‌ها، درخواست‌های  اطلاعات و... را برای شما بفرستند.

امکان اضافه کردن نمونه کار
قالب‌های شرکتی مکان‌های خاصی را برای نمایش نمونه کارهای شما دارند. می‌توانید از سیستم محتواساز نیز برای ساخت انواع صفحات کاتالوگی استفاده کنید.

بهینه برای جستجوگرها
سیستم کانی وب علاوه بر بهینه بودن برای جستجوگرها ابزارهای خاصی را به شما ارائه می‌دهد تا سایت خود را برای جستجوگرها بهینه کنید.

امکان درج اخبار و صفحات اضافی
کانی وب امکان ایجاد انواع مختلف صفحات و اضافه کردن اخبار را با قابلیت‌های متنوع در قالب سیستم مدیریت محتوای پیشرفته‌ی خود به شما ارائه می‌کند.

سازگار با موبایل
سایت‌های تولید شده توسط کانی وب به صورت واکنش‌گرا Responsive می‌باشند و به راحتی در دستگاه‌های مختلف از جمله موبایل و تبلت قابل دسترس هستند.

امکان اتصال به درگاه پرداخت (بزودی)
می‌توانید صورت حساب صادر کنید یا مبالغ سفارش‌های مورد نظر خود را به راحتی به صورت آنلاین دریافت کنید. کانی وب به سادگی سایت شما را به پلتفرم‌های پرداخت متصل می‌کند.

تشخیص خطاهای بهینگی سایت برای جستجوگرها SEO (بزودی)
سیستم کانی وب به محض درج اخبار یا به‌روزرسانی محتوای صفحات، خطاهای SEO را در آن‌ها شناسایی کرده و به شما اعلام می‌کند تا رتبه‌ی بهتری را در جستجوگر‌ها داشته باشید.

فرم ساز
هر نوع فرمی را می توانید با فرم ساز ایجاد کنید و از کاربران اطلاعات دریافت کنید. فرم استعلام قیمت، درخوسات مشاوره، سفارش و ...امکانات ویژه‌ی کسب و کارها در بسته‌های ممتاز

با خرید بسته‌های ممتاز کانی وب می‌توانید از قابلیت‌های ویژه‌ی سازمانی استفاده کنید...


دامنه‌ی اختصاصی

کانی وب با چند کلیک ساده برای شما دامنه‌ی اختصاصی ثبت می‌کند (مثلا: you.ir)، دامنه باعث افزایش اعتبار و دسترسی بهتر به سایت می‌شود.

ایمیل سازمانی

کانی وب با ارائه‌ی ایمیل سازمانی  اختصاصی کسب و کار شما به صورت you@yourname.ir با چند کلیک ساده هویت سازمانی شما را بهبود می‌بخشد.

فضا و امکانات بیشتر

ده‌ها قابلیت ویژه برای شما در نظر گرفته شده است تا در کمترین زمان سایت خود را با قابلیت‌های حرفه‌ای مانند https و... بهتر کنید!