عضویت در سایت / توافق نامهبسم الله الرحمن الرحیم

1 - مدیریت کانی وب ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران و هلند را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای کانی وب و یا سایت نویسنده مشکلی بوجود نیاید .

2 - کانی وب یک سایت خصوصی است و جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در سایت های زیر مجموعه می کند .

3 - اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار داده نخواهد شد ، مگر با حکم مراجع انتظامی یا قضایی .

4 - سایت هایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد .

5 - سایت کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند برخورد و اکانت آنها مسدود خواهد شد .

6 - بدلیل امکان ایجاد و مدیریت تعداد نامحدود صفحه و دامنه برای سایت ، کاربر فقط یکبار می تواند عضو سایت شود در صورت مشاهده ی دو اکانت برای یک کاربر هر دو اکانت حذف خواهند شد .

7 - در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده سایت های آزمایشی و غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد و در صورتی که مدیر سایت تا مدت حد اقل 4 ماه در کنترل پنل خود لاگین نشود اکانت وی مسدود خواهد شد .

8 - وظیفه مدیریت تالار گفتمان سایت به عهده شما می باشد و درصورتی که در این تالار تخلفی روی بدهد ، مدیر سایت مسئول خواهد بود و طبق قوانین ممکن است کل سایت مسدود بشود .

9 - سایت هایی که اقدام به ترویج خشونت یا موارد مشابه نمایند و یا منافع سایر سایت های استفاده کننده از سرویس را به نوعی به خطر بیندازند ، بنابر تصمیم مدیریت بدون اطلاع قبلی مسدود خواهند شد .

10 - از سرویس های کانی وب با مسئولیت خودتان استفاده می کنید و وی سی پی هیچگونه مسئولیتی در برابر هر نوع خسارت، ضررهای مالی، مشکلات در تجارت و از بین رفتن اطلاعات نخواهد داشت حتی اگر این موارد بدلیل تغییر سیاست های ما باشد .

11 - هر شب یک Backup کامل از کلیه ی سایتهای گرفته می شود . علاوه بر این نسخه های هفتگی و ماهانه از این Backup بر روی همان سرور و یک نسخه Backup هفتگی بر روی یک سرور دیگر ذخیره میشود. در خصوص درستی و کامل بودن این BackUp هیچگونه تضمینی وجود ندارد. تهیه ی نسخه ی پشتیبان فقط در جهت نگهداری سرورها و استفاده از آنها در هنگام حوادث پیشبینی نشده انجام می گیرد. گرفتن Backup از اطلاعات خاص و یا گرانبهای یک سایت که حساسیت بالایی دارد، وظیفه ی خود کاربر است .